fbpx
Poczuj życiodajną moc tlenu

Walka ze smogiem

Zwiększ jakość oddechu - odetchnij skoncentrowanym tlenem!

smog maseczka

Długotrwała ekspozycja na działanie substancji znajdujących się w smogu zwiększa ryzyko wystąpienia zmian m.in. w układzie oddechowym.

U osób zdrowych, nawet krótkotrwały kontakt ze smogiem wywołuje stany zapalne, podrażnienie spojówek, krtani i tchawicy. Jednak życie w dużym mieście nie jest wyrokiem dla naszych płuc.

Komora hiperbaryczna to nowoczesna metoda wspierająca walkę z zatruciem smogiem. Sesje tlenoterapii hiperbarycznej zaleca się przede wszystkim dla osób w wieku senioralnym oraz dzieci (ze względu na obniżoną odporność).

Cechy tlenoterapii w walce ze smogiem:

Hiperbaria tlenowa to doskonała forma zapobiegania negatywnym skutkom niskiej jakości powietrza w miastach

Zmiany klimatyczne i zanieczyszczenie powietrza to główny temat dyskusji współczesnego świata. Problem jest niesłusznie bagatelizowany, a zgodnie z badaniami znacznie wpływa na komfort życia – nie tylko fizycznego ale i psychicznego.

Tlenoterapia hiperbaryczna jest znana i badana od wielu lat w specjalistycznych ośrodkach medycznych, jednakże dopiero teraz stała się bardziej dostępna i możesz z niej skorzystać wygodnie, bezpiecznie i niedrogo w naszym gabinecie.

Sesje w komorze hiperbarycznej mogą stać się sposobem na relaks i rehabilitację naszych płuc jednocześnie.

Scroll to Top